Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 28,474.41 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Medikal Alet Yıkama Deterjanlar & Dezenfektanlar

METAL CLEAN with SolidSafe Technology

Cerrahi Aletlerin Yıkama Makinaları İle Temizliği İçin Prion İnaktivasyonu Sağlayan Hafif-Alkali Konsantre Katı Deterjan


Görseller Yükleniyor
METAL CLEAN with SolidSafe Technology
:
1,000.00TL
KDV Dahil
Havale Fiyatı
:
1,000.00 TL
Tek Çekim Fiyatı
:
1,000.00TL
Döviz Karşılığı
:
57.95USD
Stok 99+

Cerrahi Aletlerin Yıkama Makinaları İle Temizliği İçin Prion İnaktivasyonu Sağlayan Hafif-Alkali Konsantre Katı Deterjan

• MetalClean, Fransız prion etkinlik standardı DGS/R13/2011/449'a göre prionlara karşı kanıtlanmış etkinliğe sahiptir. Tam prion inaktivasyonu ≥ 5.5 RF (log 10).

• Sadece Solid Safe sistemi ile kullanılan 4kg. ağırlığındaki Metal Clean ürünü 80 litre sıvı ürüne eşdeğerdir.

• Katı formu ve kapalı bir dispenser ile kullanılması, bidonlardan akma ve dökülme riskini ortadan kaldırmaktadır

• Fosfat, EDTA ve NTA içermez, katı formdaki yüksek konsantre formülü ile daha hafiftir, daha az depolama alanı ve daha az ambalaj atığı sağlar ve evsel atık olarak bertaraf edilebilir.

• Uygun dispenser için kodlanmış kapsüller sayesinde hatalı bağlantı sonucu oluşabilecek yanlış kimyasal kullanımı önlenmiş olur.

• Toplam döngü süresini uzatan nötralizasyon ajanına ihtiyaç yoktur, tüm döngü için sadece MetalClean kullanmanız yeterlidir.

• Paslanmaz çelikten yapılmış malzemeler, çelik aletler, optikler, konvensiyonel plastikler ve anestezi ekipman malzemeleri için uygundur, anodize alüminyum üzerinde kapsamlı bir şekilde test edilmiştir, ancak sahip olduğunuz anodize alüminyum ekipmanlarınızı, kullanmadan önce malzeme uygunluğu açısından test etmeniz önerilir.

Kullanım Alanı ve Amacı

Cerrahi alet yıkayıcı dezenfektör cihazlarında kullanım için geliştirilmiş, kirli cerrahi aletlerin temizliği için kullanılan sıvı hafif alkali deterjandır, özel formülasyonu sayesinde Alüminyum ve renkli anodize alüminyumlar dahil hassas malzemeler ile yüksek uyumluluk sağlar, hassas ekipmanların temizliğinde yüksek alkali yıkamanın oluşturabileceği etkileri yaratmadığından bu ihtiyaca sahip sağlık kuruluşları için geliştirilmiştir ve nötralizan kullanımına gerek bırakmaz. Lütfen Yıkayıcı Dezenfektör ve alet üreticilerinin talimatlarına uyunuz.

Kullanım Şekli

Prion İnaktivasyonu İçin: SolidSafe Dispenser tarafından hazırlanmış olan solüsyon 10ml/L oranında, yıkayıcı dezenfektörün alkali dirençli pompası tarafından otomatik olarak çekilmelidir.

Yıkama Döngüsü Ayarı: 55°C'de 10 dak

55°C'de pH Değeri: Yumuşak suda 10.0 - 10.5

Rutin Kullanım İçin: SolidSafe Dispenser tarafından hazırlanmış olan solüsyon 3-6ml/L oranında, yıkayıcı dezenfektörün alkali dirençli pompası tarafından otomatik olarak çekilmelidir. Yıkayıcı dezenfektör üreticisinin talimatlarına göre program seçiniz.

Ürün İçeriği

Sodyum hidroksit, kompleksleştirici ajanlar ve yardımcı maddeler.

Ambalaj

4kg. Plastik Ambalaj


Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.