Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 242,278.41 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Ev Tüketicileri

Ev Tüketicileri

Dünya genelinde yaşanmakta olan Covid-19 salgını sonrasında Ev Tüketicileri de enfeksiyon ve bulaş risklerinin neler olduğunu ve bu riskleri nasıl bertaraf edebileceklerini öğrenmeye başladılar, bu riskleri bertaraf ederken bir Ev Tüketicisinin ihtiyaç duyabileceği tüm dezenfektan ürünleri ürün gamımızda bulunmaktadır, kullanım alanlarına göre bu ürünler;

Yer & Yüzey Dezenfektanları

 Bu ürünlerimiz tüm Ev Hanımlarının kullanmakta olduğu parfümlü genel temizlik ürünleri gibi kovaya doldurulan suya katılarak kullanılmaktadır, deterjan içeriği bulunan bu dezenfektan ürünlerimizle Ev Hanımları zeminleri, mobilya, genel yüzeyleri vb. dezenfekte ederken aynı anda bu alanların dezenfeksiyonunu da yapmış olacaklar.

Sprey Yüzey Dezenfektanları:

Bu ürünlerimiz kullanıma hazır sprey formlarıyla pratik kullanım sağlayarak evlerdeki zeminler hariç mobilya, kapılar, kapı kolları, banyo&WC yüzeyleri, tv kumandaları vb. özellikle el teması olan yüzeylerin dezenfeksiyonunu etkili bir şekilde yerine getirirler. Ev Hanımları Alkol içeren ürünlerimizin yanında alkol içermeyen ürünlerimizle de alkole duyarlı hassas mobilya, kişisel eşya vb. eşyaların dezenfeksiyonunu güvenle yapabilecekler.

El Dezenfektanları:

Portföyümüzde bulunan el dezenfektanları Ev Tüketicilerinin hem evde kullanabileceği normal boylarda ya da çanta veya cepte taşıyabilmek üzere mini boylarda üretilmektedir. Özellikle Ev Hanımlarının ilgisini çekebilecek nemlendirici krem içerikli el dezenfektanlarımız yoğun el dezenfektanı kullanımının ellerde yaratabileceği kuruluğun önüne geçmeye yardımcı olmaktadır.

El & Cilt Bakım Ürünleri:

Kişisel hijyenin ve bulaş risklerinin önüne geçmenin en etkili ve kolay yolu olan el yıkama için sunmuş olduğumuz sabun içermeyen ürünümüz sıradan sabunlarda karşılaşılan sık el yıkamanın yarattığı olumsuz etkilerin önüne geçmeye yardımcı olmaktadır,  portföyümüzdeki nemlendirici bakım losyonları ile de cilt bakımınızı güvenilir bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.