Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 159,698.41 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Hastaneler

HASTANELER

Dezenfektan Market olarak, Hastaneler ve sağlık hizmeti sağlayıcıları için daha temiz, daha güvenli ve daha sağlıklı bir ortam sağlamaya yardımcı olan, gelişmiş sonuçlar, operasyonel verimlilik ve artan hasta memnuniyeti ile sonuçlanan enfeksiyon kontrol ve önleme çözümleri sunmaktayız.

Benzersiz program dağıtım modelimiz, hastaneler ve sağlık kuruluşları bünyesinde bulunan ayrı ayrı her bir bölüm için en son teknolojiyi ve gerçek zamanlı bilgileri bir araya getiren çözümler içermektedir. Enfeksiyon kontrol ve önleme amaçlı çözümler sunduğumuz Hastane ve Sağlık Kuruluşları bünyesinde bulunan departmanlar şunlardır;

  • Poliklinikler
  • Hasta Odaları
  • Yoğun Bakımlar
  • Ameliyathaneler
  • Merkezi Sterilizasyon Üniteleri
  • Endoskopi Üniteleri

Sunmakta olduğumuz ürünler Hastane Bölümleri dahilindeki yer&yüzeyler ile sınırlı olmayıp bu bölümler dahilinde kullanılmakta olan cerrahi girişimsel aletlerin, medikal cihaz ve ekipmanların temizlik ve dezenfeksiyonu için ve bu bölümlerde görev yapan Sağlık Profesyonellerinin el ve cilt hijyeni için üstün nitelikli çözümler içermektedir.

Dezenfektan Market bünyesinde Hastanelerin ihtiyacı olan Global Lider Markaların geliştirdiği tüm enfeksiyon kontrol ve önleme ürünlerini bulabilir ve tedarik edebilirsiniz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.