Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Bu güne kadar toplam 281,898.41 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Medikal Alet Yıkama Deterjanlar & Dezenfektanlar

SEKUSEPT AKTIV

Esnek Endoskoplar Dahil Otoklav Edilemeyen Medikal Aletler İçin Perasetik Bazlı Manuel Temizlik ve Dezenfeksiyon Maddesi


Görseller Yükleniyor
SEKUSEPT AKTIV
:
2,800.00TL
KDV Dahil
Havale Fiyatı
:
2,800.00 TL
Tek Çekim Fiyatı
:
2,800.00TL
Döviz Karşılığı
:
84.69USD
Sepete Ekle Hemen Al

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

Esnek Endoskoplar Dahil Otoklav Edilemeyen Medikal Aletler İçin Perasetik Bazlı Manuel Temizlik ve Dezenfeksiyon Maddesi

• Aktif oksijen ve perasetik aside dayanan yenilikçi formülasyonu bakterilere, mikobakterilere, mantarlara, virüsler ve bakteri sporlarına karşı son derece verimli bir sistem sağlar.

• Çok kısa temas sürelerinde yüksek etkinlik sağlar

• Temizleme performansı ve geniş etkinlik spektrumu ile birlikte Sekusept aktiv tüm manuel aletlerinizin yeniden kullanıma hazırlanması aşamasında kabul görmüş malzeme uyumluluğu ile aletleriniz için uzun bir yaşam döngüsünü desteklemektedir.

• Pirinç ve bakırdan yapılmış aletlerin yanı sıra mekanik hasarlı, krom ve nikel kaplı aletler için uygun değildir.

Kullanım Alanı ve Amacı

Sekusept Aktiv, esnek endoskoplar, anestezik ekipmanlar gibi otoklav edilemeyen medikal aletler için geliştirilmiş toz formda perasetik asit bazlı manuel temizlik ve dezenfeksiyon maddesidir.

 PerOxyBalance® Konsepti

Ecolab'ın PerOxyBalance dezenfektanları kullanıcı güvenliği, hızlı mikrobiyal etkinlik ve malzeme uyumluluğu arasında ideal bir denge oluşturur. Yıllar boyu süren gelişimin sonucunda PerOxyBalance® dezenfektanlar pH değerini nötr aralık içinde optimize ederek endoskopun, işlemi yapan personelin ve hastanın güvenli olmasını sağlar.

Kullanım Şekli

Mikrobiyolojik Test Sonuçları ve Dozaj Tablosunda belirtilen oranlar doğrultusunda uygun küvet içinde en az içme suyu kalitesinde bir su ile solüsyon hazırlayınız, aletleri tüm yüzeyleri ıslanacak şekilde solüsyona daldırınız, alet üreticilerinin tavsiyelerini göz önünde bulundurarak mekanik uygulama (örn: fırçalama, silme) dahil olmak üzere aletleri temizleyiniz, gerekli temas süresi sonunda en az içme suyu kalitesinde bir su ile durulayınız ve ardından iç kanalları (örn: endoskopların) ve dış yüzeylerini kurulayınız. Temizlik ve dezenfeksiyon için ayrı bir solüsyon kabı, nihai dezenfeksiyon için ayrı bir dezenfeksion kabı gereklidir. RKI (Robert-Koch Enstitüsü) tavsiyesine göre solüsyonu günlük olarak hazırlayınız, görünür kirlenme durumunda solüsyonu bertaraf edip hemen yeni bir solüsyon hazırlayınız.

A screenshot of a cell phone

Description automatically generated

Ürün İçeriği

Sodyum perkarbonat, non-iyonik tensidler, fosfonatlar. %2'lik Asıl kullanım solüsyonunun aktif içeriği: >1,000 ppm perasetik asit.

Ambalaj

6kg. kutu


Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.