Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Bu güne kadar toplam 281,898.41 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Medikal Alet Yıkama Deterjanlar & Dezenfektanlar

SEKUSEPT PLUS

Esnek Endoskoplar Dahil Otoklav Edilemeyen Medikal Aletler İçin Glucoprotamin Bazlı Manuel Temizlik ve Dezenfeksiyon Maddesi


Görseller Yükleniyor
SEKUSEPT PLUS
:
2,800.00TL
KDV Dahil
Havale Fiyatı
:
2,800.00 TL
Tek Çekim Fiyatı
:
2,800.00TL
Döviz Karşılığı
:
84.69USD
Sepete Ekle Hemen Al

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

Esnek Endoskoplar Dahil Otoklav Edilemeyen Medikal Aletler İçin Glucoprotamin Bazlı Manuel Temizlik ve Dezenfeksiyon Maddesi

• Aktif bileşenimiz Glucoprotamin ürünü son derece güçlü yapmaktadır, mükemmel temizleme özelliğiyle birlikte TB dahil geniş bir etkinlik spektrumuna sahiptir.

• Esnek endoskoplar dahil olmak üzere aletleriniz ve personeliniz için eşsiz güvenlik sağlar.

• Sekusept PLUS özellikle yoğun kirlenmiş aletler üzerinde mükemmel bir temizleme performansı sunar, kurumuş kan bile kolaylıkla temizlenebilmektedir.

• Tam bir malzeme uyumluluğuna sahiptir, Olympus uyumluluğu ile birlikte esnek endoskoplar dahil her türlü medikal alet için kullanıma uygundur (Silikon yapıda aletler için uygun değildir).

Kullanım Alanı ve Amacı

Sekusept Plus, esnek endoskoplar, anestezik ekipmanlar gibi otoklav edilemeyen medikal aletler için geliştirilmiş manuel temizlik ve dezenfeksiyon maddesidir.

Kullanım Şekli

Mikrobiyolojik Test Sonuçları Tablosunda belirtilen oranlar doğrultusunda uygun küvet içinde en az içme suyu kalitesinde bir su ile solüsyon hazırlayınız, aletleri tüm yüzeyleri ıslanacak şekilde solüsyona daldırınız, alet üreticilerinin tavsiyelerini göz önünde bulundurarak mekanik uygulama (örn: fırçalama, silme) dahil olmak üzere aletleri temizleyiniz, Ultrasonik banyoda kullanıldığında sonifikasyon sırasında banyo kapalı tutulmalıdır, gerekli temas süresi sonunda en az içme suyu kalitesinde bir su ile durulayınız ve ardından iç kanalları (örn: endoskopların) ve dış yüzeylerini kurulayınız. Nihai dezenfeksiyon için lütfen prosesi yeniden başlatınız. RKI(Robert-Koch Enstitüsü) tavsiyesine göre solüsyonu günlük olarak hazırlayınız, kullanılmayan çözelti: 14 gün boyunca stabildir (ağzı kapalı kapta). Malzemelerde oluşabilecek değişikliklerden kaçınmak için polikarbonat, polisülfon ve akrilik cam malzemelerde kullanıldıktan sonra iyice durulandığından emin olunuz.

Ürün İçeriği

100gr. Üründe aktif madde içeriği: 25gr. Glucoprotamin

Ambalaj

6Lt. bidon


Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.